Książ + Karpacz + Śnieżka (3 dni)

Otoczenie: Góry
Rodzaj oferty: Wycieczki dla dorosłych
Liczba dni: 3 dni
Cena od 1.00 - ZAPYTAJ O CENĘ wyjazdu ze swojego miasta

Świadczenia i ceny

KSIĄŻ + KARPACZ + ŚNIEŻKA (3 dni)

Termin do uzgodnienia
 

W CENIE:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • opieka przewodnika w czasie zwiedzania
  • bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PROGRAM:

1 dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych, przejazd do Książa, spacer po parku, zwiedzanie zamku – trzeciego co do wielkości w Polsce (po zamku w Malborku i Zamku Królewskim na Wawelu). Przejazd do miejsca zakwaterowania w Karpaczu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Karpacza, m.in.: Świątynia Wang, Dziki Wodospad, skocznia Orlinek, zapora na Łomnicy, Krucze Skałki,  centrum miasta z torem saneczkowym Kolorowa. Po południu wizyta w  Hotelu Gołębiewski i 1,5 godzinna rekreacja w Parku Wodnym TROPIKANA. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu wycieczka piesza z przewodnikiem na Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy. Powrót przez schroniska górskie Strzechę Akademicką i Samotnię – najpiękniejsze schronisko w polskich Karkonoszach. Dla chętnych zjazd wyciągiem krzesełkowym z Małej Kopy.
Wyjazd w drogę powrotną, po drodze postój w Kowarach i zwiedzanie Parku Miniatur Dolnego Śląska, Odwiedzający Park mają możliwość zobaczyć obiekty, reprezentujące bogactwo architektury Dolnego Śląska, odwzorowane w skali 1:25. Modele pałacy, klasztorów, kościołów i starówek miast dolnośląskich zostały wyeksponowane w naturalnym otoczeniu, wśród kwiatów i zieleni.
 

INFORMACJE O OFERCIE I REZERWACJA: TEL/FAX 74 811 25 15, E-MAIL: biuro@bistravel.pl