Zielona szkoła - Zakopane

Otoczenie: Góry, Inne
Rodzaj oferty: Zielone szkoły
Liczba dni: 8 dni
Cena od 1.00 - ZAPYTAJ O CENĘ wyjazdu ze swojego miasta

Świadczenia i ceny

ZAKOPANE (8 dni)
Termin do uzgodnienia
 
W CENIE:
››    transport autokarem
››    3 posiłki dziennie + podwieczorek
››    7 noclegów
››    1-godzinny pobyt w AquaParku
››    dyskoteka
››    ognisko z pieczeniem kiełbasek
››    1 wycieczka autokarowa z przewodnikiem i biletami wstępu
››    1 wycieczka piesza z przewodnikiem i biletami wstępu
››    suchy prowiant na powrót oraz podczas wycieczek
       całodniowych
››    upominek-niespodzianka dla każdego uczestnika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYCIECZKI GRATIS:

  1. Wycieczka autokarowa z przewodnikiem do MORSKIEGO OKA:
    Wędrówka Tatrzańskim Parkiem Narodowym do jednego z najpiękniejszych zakątków Tatr. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku w odległości około 25 km od Zakopanego. Dojazd do Palenicy Białczańskiej, pozostałe 8 km trzeba pokonać pieszo. Niesamowite widoki, jakie rozciągają się na Tatry Wysokie i szczyt Rysy zapierają dech w piersiach.
  2. Wycieczka piesza z przewodnikiem:
    Spacer po Krupówkach - słynnym pasażu ze sklepami i regionalnymi karczmami, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego im. Tytusa Chałubińskiego, spacer po zabytkowym cmentarzyku „Na Pęksowym Brzysku”, przejście do kolejki linowej i wjazd na Gubałówkę, skąd rozpościera się piękna panorama Zakopanego, widok na Giewont i Czerwone Wierchy, przejście na Butorowy Wierch i zejście szlakiem do miasta.
     

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakopane
Położone jest u podnóży Tatr w kotlinie pomiędzy Gubałówką (1123m) a masywem Giewontu (1909 m). Jest to najsłynniejsza w Polsce miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. Centrum sportów zimowych i punkt wyjścia wycieczek w Tatry.

Ośrodek Wypoczynkowy
Położony wśród pięknego krajobrazu, bardzo blisko centrum Zakopanego, zaledwie 10 minut pieszo od centrum Krupówek. Z okien można podziwiać wspaniały widok na Tatry, Giewont, Gubałówkę, a także panoramę całego Zakopanego.
W niedalekiej odległości od ośrodka znajduje się także Aquapark na Antałówce, gdzie miło można spędzić czas po górskich spacerach. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Na miejscu jest możliwość organizacji ognisk i dyskotek, do dyspozycji także świetlica.
Informacje dodatkowe:
- terminy do uzgodnienia
- cena do negocjacji w zależności od ilości uczestników i miejsca wyjazdu
- program ma charakter przykładowy, można go dowolnie modyfikować w zależności od zapotrzebowania grupy

INFORMACJE O OFERCIE I REZERWACJA: TEL/FAX 74 811 25 15, E-MAIL: biuro@bistravel.pl