Zielona szkoła - Rewal

Otoczenie: Morze, Inne
Rodzaj oferty: Zielone szkoły
Liczba dni: 8 dni
Cena od 1.00 - ZAPYTAJ O CENĘ wyjazdu ze swojego miasta

Świadczenia i ceny

REWAL (8 dni)
Termin do uzgodnienia
 
W CENIE:
››    transport autokarem
››    3 posiłki dziennie + podwieczorek
››    7 noclegów
››    dyskoteka
››    ognisko z pieczeniem kiełbasek
››    opieka medyczna
››    korzystanie z 3 świetlic z TV, piłkarzykami, ping-pongiem i
       grami planszowymi
››    2 wycieczki autokarowe z przewodnikiem i biletami wstępu
››    suchy prowiant na powrót oraz podczas wycieczek
       całodniowych
››    upominek-niespodzianka dla każdego uczestnika
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYCIECZKI GRATIS:

  1. Wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego:
    W programie: Niechorze - latarnia morska, klif; Trzęsacz - ruiny kościoła, Muzeum Multimedialne „Na 15 południku”; Woliński Park Narodowy - punkt widokowy na Wzgórzu Gosań; Międzyzdroje - promenada, Aleja Gwiazd, molo; Wapnica - jezioro Turkusowe, wzgórza: Wolińskie i Lubińskie.
  2. Wycieczka autokarowa do Kołobrzegu i Wioski Indiańskiej:
    Po drodze do Kołobrzegu zwiedzanie ruin kościoła w Trzęsaczu, zwiedzanie Kołobrzegu, wstęp do Muzeum Oręża Polskiego z ekspozycją broni z okresu średniowiecza, szabli i pistoletów z XIX w. oraz uzbrojenia i umundurowania żołnierzy, samochodów, broni pancernej i artylerii. Pobyt w Wiosce Indiańskiej oraz Mini ZOO – przejażdżki konno, strzelanie z łuku, indiańskie narty, kowbojska karuzela, konkursy (dojenie kóz, łapanie świnek itp.), plac zabaw.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rewal
To piękna, niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, gdzie swym urokiem urzeka wspaniały klifowy brzeg morski, piaszczysta plaża i idealnie czysta woda. Rewal to doskonałe miejsce do jazdy na rowerach, jazdy konnej i do uprawiania sportów wodnych. W sezonie obydwa się tu wiele imprez kulturalnych i koncertów gwiazd estrady, a także liczne zawody sportowe. Jednym z najpiękniejszych miejsc jest taras widokowy na morze.

Ośrodek Wypoczynkowy
Położony w cichym i ustronnym miejscu w odległości ok. 200-300 m od morza, z dala od ulic i zgiełku centrum co gwarantuje idealny wypoczynek. Pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Trzy świetlice z TV, DVD, piłkarzyki, stół do pong-ponga, gry planszowe. Na miejscu duża, słoneczna stołówka z pysznymi posiłkami. Na dużym jednohektarowym terenie pełnym zieleni znajdują się dwa boiska , do siatkówki i koszykówki , jedno do piłki nożnej, teren do biesiadowania przy ognisku i grilu, miejsce zabaw dla dzieci, parking ogrodzony.Informacje dodatkowe:
- terminy do uzgodnienia
- cena do negocjacji w zależności od ilości uczestników i miejsca wyjazdu
- program ma charakter przykładowy, można go dowolnie modyfikować w zależności od zapotrzebowania grupy

INFORMACJE O OFERCIE I REZERWACJA: TEL/FAX 74 811 25 15, E-MAIL: biuro@bistravel.pl