Zakopane + Słowacja (3 dni)

Otoczenie: Góry, Jezioro, Inne
Rodzaj oferty: Wycieczki dla dorosłych
Liczba dni: 3 dni
Cena od 1.00 - ZAPYTAJ O CENĘ wyjazdu ze swojego miasta

Świadczenia i ceny

ZAKOPANE + SŁOWACJA (3 dni)
KRAINA GÓR, JASKIŃ, ZAMKÓW ORAZ ŹRÓDEŁ TERMALNYCH

Termin do uzgodnienia
 

W CENIE:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • 2 noclegi w hotelu
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • pilot-przewodnik podczas całej wycieczki
  • bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji
  • ubezpieczenie KL i NNW

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PROGRAM:

1 DZIEŃ
Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, przejazd w okolice Zakopanego. Wjazd na Gubałówkę, następnie zwiedzanie Krupówek. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja przy grillu, która rozpocznie się kieliszkiem śliwowicy - regionalnym specjałem. Podczas obiadokolacji degustacja regionalnych potraw. W menu m.in. sery góralskie, smalec domowy na pysznym wiejskim chlebie. Opcjonalnie występ kapeli góralskiej. Nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, następnie przejazd na teren Słowacji, do  Demianowskiej Jaskini Wolności (Demänovská Jaskyňa Slobody), najpiękniejszej jaskini Tatr Niskich na Słowacji, która słynie z różnobarwnych nacieków, niezwykłych form skalnych oraz podziemnych jeziorek krasowych. Godzinne przejście korytarzami jaskini (do pokonania będzie 1 150 m, różnica wysokości 86 m i 913 schodów). Po zwiedzaniu jaskini przejazd do Aquacity Poprad, ogromnego kompleksu basenów termalnych. Oprócz klasycznych basenów (w tym jednego dużego "olimpijskiego") znajdują się tu zjeżdżalnie, hydromasaże i jacuzzi. Piękną oprawę stwarzają tropikalne rośliny, piasek i sztuczna fala nadająca naturalny charakter całemu kompleksowi. Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolację. Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd nad Szczyrbskie Jezioro,  położone w Tatrach Wysokich. Spacer wzdłuż brzegów jeziora, skąd podziwiać można niezwykłą panoramę gór. Następnie przejazd do Zamku Orawskiego, pięknie położonego nad rzeką Orawą. W pomieszczeniach zamku ma swoją siedzibę Orawskie Muzeum z wieloma ekspozycjami. W najstarszych pomieszczeniach górnego zamku znajduje się ekspozycja archeologiczna. Ekspozycja przyrodnicza jest umieszczona na dolnych piętrach środkowego zamku, a na górnym piętrze znajduje się ekspozycja etnograficzna. Historyczną ekspozycję tworzy kompleks średniowiecznych i renesansowych budynków zamku i ich pierwotne wyposażenie. W godzinach popłudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

INFORMACJE O OFERCIE I REZERWACJA: TEL/FAX 74 811 25 15, E-MAIL: biuro@bistravel.pl